Kulu 33 uit Veenendaal, Utrecht
Smoesjes verzinnen kan ik als de beste, dus als wij gaan afspreken verzin ik er wel één. Ik heb namelijk nog een man thuis zitten. Beetje een sukkel, want hij geloof alles. Wel makkelijk, dat maakt het minder lastig voor ons. Zullen we?
Geile moeder (33) wil date
Moederv2 32 uit Wijdemeren, Noord-Holland
ik ben moeder van 2 kinderen,ik zoek een man die er voor mijn is,en mijn accepteert zoals ik ben.lief zorgzaam knuffelig
Donkere moeder (32) wil date
Yanishe 31 uit Maastricht, Limburg
Hey, hey, ik zoek een lekkere dude voor een sexrelatie. Omdat ik niet van de wisselende contacten ben zou ik willen dat je vaker sex met mij zou willen hebben. Kijken we wel waar we uitkomen, als het maar lekker is ben ik al happy.
Negerin moeder (31) wil sexdating
Goudenhandjes 29 uit Den Haag, Zuid-Holland
Om maar met eve deur in huis te vallen,ik zoek een date, niet iets eenmaligs maar iets voor vaker.. Ben niet iemand die zomaar met de eerste de beste het bed in duikt, je moet me wel wat te bieden hebben.
Ebony milf (29) wil jongen